• , مختصری درباره ما
 •  طراحی و اجرای فضای سبز>رزومه ما

 • تولیدات گل و گیاهی >رزومه ما

 •  FLOWERS & PLANTS CENTER
 • مجتمع تولیدی گل و گیاه یاس
 • با سابقه ۵۰ ساله در امر تولید و پرورش گل و گیاه

  با تنوع بیش از ۲۰۰ گونه گیاهی و سازگار با اقلیم های

  مختلف سردسیری و گرمسیری جغرافیایی (درختان

  و درختچه های زینتی و جنگلی، سوزنی برگان،

  پیچ‎های زینتی، گیاهان پوششی و صخره‎ای، گل‎های

  فصلی و انواع ارقام نهال مثمر) تولید و تامین گونه‎های

  مربوط به جنگلکاری و فضای سبز شهری.

  عرضه کننده انواع بذر گلهای  فصلی و دائمی درجه یک
  دارای مجوز رسمی از

  وزارت جهاد کشاورزی استان تهران و استان البرز

  افتخار همکاری با کشورهای آسیای میانه صادرات گل و گیاهان زینتی

  اهدف ما : تولیدات گل و گیاه زینتی جهت کشت فضای سبز شهری_

  افتخار ما

  سهمی از توسعه فضای سبز و آبادانی کشورمان میباشد.

  آماده همکاری : با پیمانکاران و شهرداریها و سازمانهای دولتی و خصوصی در سراسر کشور.

 • تولیدات ما :

  گیاهان آپارتمانی، گل های ریشه دار، فضاهای سبز خانگی و گلدان های کوچک رومیزی در دنیای ماشینی امروز، آخرین امید بشر برای حفظ سلامت روانی و آرامش محیط زندگی در شرایطی است که به ویژه در شهرهای بزرگ حاکم شده و دیگر خبری از خانه های ویلایی با باغچه های بزرگ، کوچه باغ های سرشار از عطر گل ها و درختان متنوع و مناظر سبز نیست. مجموعۀ ما بر آن است تا با ارائه خدمات متنوع، ضمن ارائه اطلاعات عمومی و تخصصی جهت افزایش آگاهی عمومی از نحوۀ پرورش، نگهداری، مراقبت و تکثیر انواع گیاهان، امکان انتخاب هوشمندانه، خرید آسان، ارزان، با کیفیت، سریع و بدون نیاز به رفت و آمد و نیز استفاده از خدمات نگهداری رایگان را برای کاربران خود فراهم آورد.

 • چشم انداز(Vision)

  با توجه به اقدامات صورت گرفته، به کمک خداوند متعال ، مجموعه یاس در حال فعلی بزرگترین فروشگاه اینترنتی و مرکز تخصصی مشاوره گل و گیاه آپارتمانی تبدیل شده و در افق دورتر فروشگاه های زنجیره ای فیزیکی در سراسر ایران را با خدمات گسترده راه اندازی نماید.

  ما در نظر دارد که با بهره گیری از خلاقیت و مدیریت افراد مجموعه خود، اولین و گسترده ترین خدمات پس از فروش محصولات خود را در سراسر کشور عرضه نماید تا مشتریان گرانقدر با آرامش خاطر بیشتر، لذت خرید امن و حرفه ای را تجربه نمایند.

 • ماموریت(Mission)

  رسالت مجتمع تولیدی گل و گیاه یاس برای راه اندازی این مجموعه، افزایش سطح سلامت روانی افراد جامعه و همچنین تشویق مردم عزیز به نگهداری و پرورش حداقل یگ گلدان در منزل و یا محل کار است که منجر به انس گرفتن هرچه بیشتر انسان با طبیعت و محیط زیست گردیده که این خود در ارتقاء سطح شادابی ، سلامت و آرامش افراد بسیار تاثیر گذار است.

  در عصر حاضر که انسان با توجه به درگیری های زندگی دیجیتال و ماشینی از طبیعت فاصله گرفته، مجموعه خود را مسئول میداند که بتواند با ارائه راهکارهای خلاقانه به تشویق مردم به گره زدن زندگی خود با طبیعت بپردازد و گامی موثر در این عرصه بردارد.

  مجموعه تولیدی ما

 • با بهره گیری از تیمی متشکل از متخصصین حوزه های کشاورزی، فناوری اطلاعات ، بازاریابی و مدیریت بر بازار که مسلط به دانش روز جهان میباشند، اقدام به راه اندازی وب سایتی جامع که در آن به فروش محصولات، ارائه مقالات به روز و علمی، ایجاد بانک جامع اطلاعات گیاهان و مشاوره تخصصی آنلاین در طول ساعات شبانه روز نموده و همچنین به منظور ارتباط هرچه بیشتر مجموعه یاس با مخاطبین گرانقدر، با فعالیت حرفه ای در شبکه های اجتماعی، بستری را برای ارائه مطالب مفید و ارتقا سطح آگاهی افراد در پرورش گیاهان گوناگون، برای اجرای هرچه بهتر رسالت خود آماده نموده است.

 •  

  لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فروش گل و گیاه و طراحی اجرای فضای سبز از بخش تماس با ما پیگیری نمایید.

  { برای ورود به فروشگاه آنلاین گل یاس.کلیک کنید}.